Fiskars peilių pristatymas


Antradienį sudalyvavom Fiskars peilių pristatyme Čiop Čiop'e. Šiaip ėjau biški tingėdama, oras buvo bjaurus, o dar laikas - pietų metas darbo dieną. Bet kaip paprastai būna, visai geri dalykai nutinka, kai nieko iš jų nesitiki. Man patiko kaip buvo viskas organizuota. Sklandžiai ir nuosekliai. Visa info sukramtyta, belieka tik nuryt, t.y. davė usb laikmeną su nuotraukom ir prezentacija, atspausdintus lapus su visa info apie peilius ir Fiskars katalogą (Nu, nebūtų suomiai, jei neturėtų ko nors su mumiais troliais - užmačiau vaikiškas žirkles su muminukais... Miela).

Apie peilius pasakojo Fiskars marketingo vadovas Mikko Manninen. Prišnekėjo ten daug visko. Bet aš neketinu pasakot Fiskars peilių istorijos, ar šiuolaikinių virtuvės tendencijų. Juk ir taip aišku, kad vis daugiau žmonių mėgsta gaminti namie, kad žmonės tai daro su malonumu ir tai tampa maloni laisvalaikio praleidimo forma su draugais, o ne kažkokia katorga, kad virtuvė užima vis svarbesnę vietą mūsų namuose. Taip pat vyrai vis dažniau gamina. Bet anokia čia naujiena. Pažįstu nemažai gaminančių vyrų, todėl manęs tai visai nestebina. Mane greičiau stebina vyrai, kurie apskritai yra neįgalūs virtuvėj. O gaminantys vyrai yra labai cool. Ir jie gamina geriau nei moterys.


Buvo pristatyta nauja peilių serija namams - "Fiskars edge". „Edge“ seriją sudaro septyni skirtingo dydžio ir paskirties peiliai (Tarp kitko, vėliau buvo organizuotas mini konkursas šitam rinkiniui laimėti. Ir labai džiugu, kad prizą nurovė mūsų Skirmantė iš Forelles receptai. Sveikinimai!) – naudojami nuo Europos iki Rytų šalių virtuvių. Rankenos forma leidžia pagal pjaustymo stilių keisti suspaudimo tvirtumą ir poziciją, kuri būtų patogiausia rankai. 2,3 mm storio peilių ašmenys suteikia stabilų ir tikslų pjovimą. Visi ašmenys yra atsparūs korozijai, todėl juos paprasta valyti ir prižiūrėti – juos galima plauti ir indaplovėje, bet gamintojai rekomenduoja vis tik plauti rankomis. Taip peiliai išliks ilgiau aštrūs. Be to, įlieti ašmenys nepalieka tarpelio tarp jų ir rankenos, todėl neleidžia kauptis nešvarumams.


Pernai metų Lietuvos geriausias šefas Deivydas Praspaliauskas pademonstravo ir papasakojo iš savo pusės apie šiuos peilius. Žinot, kaip Fiskars susirado Deivydą? Ogi pamatė jį šitoj nuotraukoj su žirklėm. Esu tą nuotrauką mačiusi, bet nežinojau, kad tos žirklės yra Fiskars. Deivydas sakė, kad nusipirko jas dar Danijoj prieš kelis metus visokiems ten prieskoniams karpyt.Kadangi buvo kaip ir pietų metas, tai gavom paragauti Lauro lapo ruoštų užkandžių. Jų skaniosios duonos su dviejų rūšių sviestais - karamelizuotų svogūnų ir kavos. Kavos sviestas man labai patiko. Ne, tai ne tas saldus sviestas, kur būna (ar būdavo) pirkti parduotuvėse. Tai tiesiog paprastas sviestas su kava. Be galo  malonaus aromato ir vos juntamo kavos skonio. Ir dar valgėme nuostabiai minkštos jautienos išpjovos, kuri buvo patiekta su įvairiomis kruopomis ir pomidorų bei ridikėlių salotomis. 


Niekšas Persikėlis nuskabė dovanų gautą herberą.12 komentarai:

Jura 2012 m. birželio 6 d. 22:15  

Fainiai susiskaitė reportažas ir nuotraukos fantastiškos, kaip visada! Ypač laukinių gėlių puokštė.

Loreta 2012 m. birželio 6 d. 22:33  

Nu jo, rankdarbistėms tik pasvajoti beleika apie tokią prezentaciją ;) Kaip tik pamečiau savo mieląsias fiskars siuvinėjimo žirklutes, ir ką daryti ..........

Jurga 2012 m. birželio 7 d. 08:45  

Jura, ačiū :)

Loreta, ha ha... Nors mintis gera. Jūsų ten ne taip jau mažai yra gi. Visai vertėtų pravesti ką nors panašaus.

Citrina ir bulvė 2012 m. birželio 7 d. 11:21  

Šitą duosiu savo Citrinai paskaityt ;) :)
Ir kaip norėčiau paragaut to kavos sviesto...
Persikėlis fantastiškas :)

Citrina ir bulvė 2012 m. birželio 7 d. 11:23  

Citrinai paskaityt duosiu sakinį, kad gaminantys vyrai yra labai cool. (Kažkodėl citata neįsikėlė...)

Jurga 2012 m. birželio 7 d. 13:29  

Taigi taip ir yra gi :))... Čia apie gaminančius vyrus :)

To kavos sviesto tai aš visai norėčiau pasigamint :)

Anonimiškas 2012 m. birželio 7 d. 23:07  

Jau seniai su vaikais žavimės jūsų Persikėliu :) nes patys turim labai panašų, panašiai pasiutusį grožį, tik keliom dėmėm skiriasi :))

Jurga 2012 m. birželio 8 d. 09:11  

Korniai tikriausiai visur vienodi niekšeliai :D

Žiupsnelisdruskos 2012 m. birželio 8 d. 21:35  

Super super nuotraukos! Pasvajoju ir aš apie gerą peilį, tik va net ir buku pirštus sugebu susipjaustyt.. :)

Anonimiškas 2012 m. birželio 9 d. 14:31  

Viskas kaip ir gerai ir gražu, bet šefo panagės, tai.......

Anonimiškas 2012 m. birželio 13 d. 10:25  

O to nevidono vardas tikrai Persikelis? :)

Jurga 2012 m. birželio 13 d. 23:53  

Taip, tikrai Persikėlis :) Nes realiai jis yra labai gležnas katinas. Reikia jį realiai pamatyt ir įsitikintumėt, kad jam be galo tinka šitas vardas. Ir būtent mažybinė forma :D Aš visada sakiau, kad jam reikėjo kate gimti, o ne katinu:D

  © Blogger templates Brooklyn by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP